Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ekcema kialakulhat a nemi...

Ekcema kialakulhat a nemi szervnél is?

Figyelt kérdés

A problemam h mar tobb honapja eszlelek oda lent a nagyajkak alatt, a gatamnal, illetve a huvelybemenet mellett viszketest , majd ezt kivakarom es sebesedik..es ez igy megy eleg sok ideje korforgasban..van amikor jobb dr van amikor veresre kaparom egyszerűen elviselhetetlen..

Majd jott az h egyuttlet utan iszonyúan elkezdett egni a huvelyem..eddig nem tapasztaltam ezt es bent a huvelyem egyebkent nem viszket, nincs is szagos folyasom, csak a normal..(aktus alatt sem fajt,semmi)

Együttlet utan lezuhanyoztam es jobb lett de elotte elviselhetetlenul csipett es egett minden ott lent..

Tapasztalt valaki ilyet? Orvost felkeresek mindenkepp


márc. 7. 00:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy 1 honapj kb. A kezujjaim kozt is mintha ekcemam lenne,(nem vagyok biztos benne h az) de szaraz nagyon, kirepedezik)
márc. 7. 00:59
 2/6 anonim ***** válasza:
márc. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Viszont egy férfinyelv csodákra képes.
márc. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges! De ez nekem inkább gombának tűnik, az együttlét alatti fájdalom miatt. Nem kell durva folyás ahhoz, hogy bent is megtelepedjen.

Érdemes lehet orvoshoz menni, de ha nem mersz, akkor elsőkörben vegyél egy Canesten kombit. A krémmel kend nagyon alaposan, minden zegzugot napi 3x kívülről, a kúpokat pedig éjszakára tedd be. Jobbulást!


Ha nem enyhít a Canesten krém az első két alkalomkor, akkor lehet, hogy mégsem gomba.

márc. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bízunk benne, férjeddel vagy együtt, akkor el kéne menni neki is szerintem. Alkalmi partnerrel pl. lelki bűnként élve a szexet, az ne legyen.
márc. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
vagyis egyáltalán házasságon kívül ne. Ha férjed, menjen veled.
márc. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!