Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Oltás miatt is kialakulhat a...

Oltás miatt is kialakulhat a csokiciszta?

Figyelt kérdés
2023. febr. 6. 01:36
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Endometriózis miatt viszont igen.

Szóval a bullshit összeesküvéselméletek olvasgatása helyett inkább arra használd az energiáid,

hogy keress egy jó endokrinológust, nőgyógyászt.

2023. febr. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Az #1 es válaszoló tuti fideszes. :)) Nem vagyok oltásellenes,be is adattam,viszont én is tapasztalok káros hatást,viszont a szakemberek sem tudják pontosan,mire,hogyan hat,hiszen nem volt teszt időszak. Elvileg az is közrejátszhat,de lehet,hogy semmi köze hozzá.
2023. febr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

#2. Te meg akkor valami megkeseredett-besavanyodott szoci lehetsz, ha egy válasz kapcsán az első gondolatod a párthovatartozás...

De hogy megnyugodjon a paranoiás kis szíved, nem, nem vagyok "fideszes", nem vagyok magyar állampolgár és még csak nem is éltem Magyarországon soha egy percet sem. 😆

2023. febr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
2-es, elárulod légyszi, milyen káros hatását tapasztaltad az oltásnak? Nem kötekedésből, tényleg érdekel.
2023. febr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 scamdemic ***** válasza:
51%
Látom, a Nagy Testvér cenzorai itt is működnek, nem szabad a „hatékony és biztonságos” szurikról rosszat mondani. Nem baj, a jól megérdemelt körmösüket megkapják majd a tevékenységükért, a Karma törvénye működik ezen a bolygón.
2023. febr. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!