Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is megfordult a ciklusa...

Másnak is megfordult a ciklusa premens tablettától?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom jól érzékelem-e de pár hónapja szedtem 3 hónapig orvosi utasításra, hogy jobban beálljon a ciklusom, és 1-2 hónapja van az, hogy a premenstruációs tünetek mintha az ovulációs időszakra tolódtak volna...:D Mielőtt megjött volna tok jól éreztem magam, nem is igazán volt pattanásom, lelkileg nagyon fel voltam dobva, világbéke (igaz valami pozitív is történt velem, de akkor is érzékelem a különbséget), nem voltam hangulatilag labilis meg semmi. Alhasi feszülés is alig észrevehetően, így azt hittem már nem is fog megjönni, nem értettem mi van. Aztán miután megjöt, most az ovulációs időszakban random elsírom magam, fáradt vagyok, szorongok, alhasi "idegesség" (mintha ibs-em lenne kb), patik... tehát az egész mintha csak tolódott volna.:D Ez csak azért idegesít, mert ezelőtt mindig ovuláció, peteérés alatti időben voltam tök jó kedvű, feldobott, energikus, most meg olyan nyomott vagyok, és nem tudom hogy lehetne ezt visszacsinálni, vagy mérsékelni. Elég, ha mensi alatt szarul van az ember, de már ovu alatt is....

nektek milyenek ezek az időszakok?



márc. 12. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés... Nekem van olyan hogy nagyon megvisel a mensi,máskor pedig szinte meg sem érzem.
márc. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De nekem még sosem voltak ilyen lelki tüneteim. Másrészt pedig nem is szedek olyan tablettát.
márc. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!