Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyivel nagyobb egy extra...

Mennyivel nagyobb egy extra protect a pro comfortnal? Ti is tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
Ma vette tampont normal meretben de elneztem es szarnyasat vettem, ami sokkal vastagabbnak tunik es fajdalmas a felhelyezese.

márc. 14. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:

"tampont normal meretben de elneztem es szarnyasat vettem"


Tamponból milyen a szárnyas?

Amúgy egyszerű: ha nem megy, akkor veszel olyat amit eddig. Ezt meg odaadod iskolatársadnak, kolléganődnek, stb.

márc. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Holnap nincs nyitva semmi bolt. Ja es igen van szarnyas nezz utana.
márc. 14. 19:49
 3/8 anonim ***** válasza:
És se betét, se az előző tamponból maradék, táskában, neszeszerben, nincs már otthon?!
márc. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kerdes
márc. 14. 20:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak arra válaszoltam, hogy holnap nincs bolt...
márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként meg tegyél egymás mellé a kettő fajtából 1-1 darabot, hasonlítsd össze és meglátod.
márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De nincs itthon 2 fajta. Idaig minit hasznaltam most vettem eloszor normalt, de szarnyasat , mert felreneztem es ez joval nagyobbnak tunik mint a normal pro comfort.
márc. 14. 23:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor túléled a mai napot a "szárnyas tamponnal" holnap meg veszel olyat amit eddig. Betétet nem használsz amúgy?
márc. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!