Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélt fiúk! Tapasztaltát...

Bernadett92 kérdése:

Körülmetélt fiúk! Tapasztaltátok-e a körülmetélés után, hogy nagyobb lett a makkotok? Nemcsak optikailag, hanem ténylegesen nagyobb lett-e?

Figyelt kérdés
A barátom még nem szánta el magát a körülmetélésre, annak hátrányai miatt. Én azt is olvastam, hogy állítólag a körülmetélés után megnagyobbodik a makk. Tapasztalt valamelyikőtök ilyet a körülmetélés után?

2014. dec. 10. 18:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%
Az csak mese hogy nagyobb lesz.Mitől lenne nagyobb ?
2014. dec. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
It van egy nő a gyk-n, aki mindenkit rábeszél, és többek közt ezel is érvel a metélés mellett..
2014. dec. 10. 18:11
 3/25 A kérdező kommentje:

Itt

Ezzel

2014. dec. 10. 18:11
 4/25 anonim ***** válasza:
53%

Tudjuk.Jelenleg 50%-on áll. Közveszélyes, amilyen alattomosan tevékenykedik, szóval nem kell hallgatni rá.

Azonban az is furcsa, ahogyan te fogalmazol..

"A barátom MÉG(?) nem szánta el magát a körülmetélésre,..."

Ezt úgy írod, mintha ő nem akarná, de valamiért azt kellene, illetve ő nem akarná, de te meg kérnéd. Kicsit kifejtenéd a kérdőjelzett szót,mit takar?

2014. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%
A nők húzzák a legnagyobb hasznot a metélésből .Nem véletlen ha szorgalmazzák ezt .
2014. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Igen, mert nagyon sok helyről hallott jót róla, aztán utánajárt jobban, és látta a hátrányait, így teljesen elbizonytalanodott.

Én meg csodálkozva olvastam ezt a makknövekedést, mert ettől még nem fogja több sejt alkotni, szóval nem értem, mitől nőne.

2014. dec. 10. 18:36
 7/25 anonim ***** válasza:
Tehát azt akarod mondani,hogy akarná, de nem meri? Vagy pusztán kíváncsi?
2014. dec. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon feszes neki a bőr merev állapotban,

de mégis teljesen hátrahúzható a makk mögé.


Ezt csak most olvastam itt a gyk-n, hogy növekszik a makk körülmetélés után, de nincs benne semmi logika.

2014. dec. 10. 19:14
 9/25 anonim ***** válasza:
Feszes?Mármint fitymaszűkülete lehet,arra akarsz kilyukadni?
2014. dec. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nincs fitymaszűkülete, hisz teljesen hátra tudja húzni, de nagyon feszül a bőr, így z-plasztika, fityma-plasztika, bemetszés közt vacilál, vagy pedig otthoni "tágítás" meleg vízben.
2014. dec. 10. 19:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!