Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha két menstruáció...

Normális, ha két menstruáció között, egy-egy alkalommal a hüvelyfolyással jön ki egy kis halvány vér is?

Figyelt kérdés
Helló! 23 éves nő vagyok és néha a nálam viszonylag gyakori hüvelyfolyáshoz társul egy picike, halvány vérzés. Ez nem folyamatos, csak pár hónapban egyszer, egy pisilés utáni törlésnél észreveszem, hogy a szokásos vaginális átlátszó folyadékhoz társul egy kis vér, egészen átlátszó rózsaszínes, néha kicsit világosabb piros. Az ezt követő wc-zéseknél már nem jelenik meg. Mint ahogy azt kiemeltem a kérdésben, ez határozottan két menstruáció között van, tehát az nem lehet. Most vagy két hete múlt el és lehetséges, hogy ilyenkor még tud pluszba kijönni egy kicsi? Vagy aggódnom kellene valamilyen fajta hüvely fertőzés miatt? Természetesen, el fogok menni nőgyógyászhoz kivizsgáltatni, de gondoltam felteszem itt is a kérdést, hátha valaki tud valamit mondani, ha esetleg tapasztalt már hasonlót. A válaszokat előre is nagyon köszönöm!

márc. 16. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedsz fogamzásgátlót?
márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem szedek és szexuálisan sem vagyok aktív. Viszont nagyon erős folyású, görcsös menstruációim szoktak lenni mindig, nem tudom hogy ennek lehet-e köze hozzá?
márc. 16. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a méhnyaknyák videót. És igen, lehet normálisan ilyen.
márc. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez normális is lehet .

Peremens tabit szedek durva , erős menzesz miatt. Ez egy növény amit szerzetesek találtak fel női bajokra.

márc. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!