Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi bajom lehet?...

Szerintetek mi bajom lehet? Terhesség vagy valami más? 20/L

Figyelt kérdés
Július végén voltam.együtt a barátommal. Megszakítással védekeztünk. Tudom hogy ez nem biztonságos. Augusztus 20án megjött a menstruációm, de késett 1 hetet. Ez megnyugtatott. De viszont azóta nem jött meg. Viszont már kb3 hete hüvely folyásom van, de nem viszket. És kb.2hete lent bal oldalt egy tompa fájdalmat érzek.időnként. Hasonló mint amikor érzem hogy megfog jönni, de mégis másabb. Nem görcsöl. Csak enyhe elviselhető tompa fájdalom. Gyakran szédülök, de a vérnyomásom is alacsony(ezért nem gondoltam terhességre.) Tudom hogy azonnal nőgyógyászhoz kellene mennem, de jelenleg ez nem kivitelezhető. Remélem valaki tud segíteni vagy esetleg ötletet adni.

2018. okt. 8. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tesztet csináltál már? Nem gondolom, hogy terhesség, de azért csinálj egyet.
2018. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Furcsa hogy kimaradt a szeptember. Agusztusba csináltam de akkor negatív volt és meg is jött. De hallottam olyat is valahol hogy volt aki nem vette észre hogy terhes mert még megjött neki 2hónapig. Csak elment orvoshoz mert nem érezte jól magát akkor küldte tovább az orvos és kiderült hogy terhes. Holnap csinálok tesztet.
2018. okt. 8. 21:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt nincs rendes menstruáció. Inkább maszatolás jellegű minimális barnás, vagy bordó kevés vér. Inkább csak összepiszkítja a tisztasági betétet. Lehet fogytál mostanában és ezért nem menstruálsz. B12 vitamin hiány is okoz vérzés kimaradást. Egyél sok húst, májat, és szedjél Milgamma N vitamint.
2018. okt. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

B vitamint szedek, sok gyümölcsöt eszek, nem fogytam. Amúgy köszi a válaszotokat :)

A tompa fájdalom is idegesít mert nem értem miért van.

2018. okt. 8. 22:15
 5/11 anonim ***** válasza:
A fájdalom semmiképpen nem jó..., keresd fel az orvosod.
2018. okt. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincs saját orvosom. Eddig akárhányszor voltam mindig más orvos volt és mind mást mondott. Évek óta rendszertelen a menstruációm. De amióta nemi életet élek már minden hónapja megjött. Igaz mindig késett, de nem maradt ki, kivéve most. Furcsa ez a sárgás folyás is.
2018. okt. 9. 09:49
 7/11 anonim válasza:
Csináltál tesztet?
2018. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Még nem teszteltem. Holnap reggel csinálok. Amúgy kb. 1 hónapja sokszor vagyok álmos és fáradt hiába alszok. Ennyire nem szoktam fáradt lenni.
2018. okt. 9. 20:21
 9/11 A kérdező kommentje:
És koncentrálni se tudok semmire.
2018. okt. 9. 20:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Tuti terhes vagy
2018. okt. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!