Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik olyan bevált házi...

Létezik olyan bevált házi praktika ill. trükk, amitől nem 7-8 napig tart a menstruáció, hanem legalább 2-3 nappal rövidebb lenne?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Igen, úgy hívják nőgyógyász. Kedves ember, nem árt felkeresni ha valami problémád van.
2010. okt. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Házi praktikáról nem tudok, de nőgyógyász(!) által felírt fogamzásgátló gyógyszer nekem bevált.

A szedése előtt nekem is 7-8 napig tartott, rendszertelen volt (előfordult 2-3 hónap kimaradás is), de szépen beállt, órára pontosan jött és csak 4 napig tartott.

2010. okt. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyik megoldás a fogamzásgátló. Ha pedig nem akarsz azt szedni, akkor talán az AVIVA torna segíthet. Neten keress rá. Sokan dicsérik.
2010. okt. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Örülj,hogy megjön és a fogamzásgátló károsítja a maját így marad a torna.
2010. okt. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
Lúgosítsd a szervezeted! Mennél jobban el van savasodva, annál hosszabb ideig tart a menszi. Olvastam, hogy akinek rendben van a szervezete, annak alig-alig van 1-2 napig menszesze. Hát... olvass az interneten ezzel kapcsolatban. Ja, és az AVIVA torna is nagyon jó! (tapasztalat)
2010. nov. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mosi válasza:
Nekem 6-7 napig tartott mindig , de anyukám azt mondta h. a meleg víz jót tesz majd. Hallgattam rá és kipróbáltam. Teletöltöttem a kádat meleg( forró) vízzel, üldögéltem benne amíg ki nem hűlt, és utána nekem hamarabb elmúlt. most már 3-4 napig tart.:) Ezt persze minden nap megcsináltam. Tulajdonképpen a meleg víz miatt gyorsabban levált a méhemről az a "cucc".:D Szerintem ez egy sokkal egyszerűbb és teljesen biztonságos módszer. Nem kell se gyógyszer, se torna, se semmi ilyesmi.:) Egyszerűen csak elnyújtod egy kicsit a fürdést, de szerintem egy nő megteheti h. ennyivel is segítsen magának a mensi idején.:) Próbáld ki! Nekem bevált.;)
2010. nov. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hazi praktika a legjobb.En cickafark teat ittam,vagy erös teat csinaltam ülöfürdönek.Es nem is kell sokaig csinalni ezt hogy hasznaljon.Na es meg mellekhatasa sincs,es arra is jo,hogy ne fazz fel,olyan egykönnyen.
2010. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem simán beállt 5 naposra valamikor a huszonéves korom közepén(harminc leszek idén).
2018. jún. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!