Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Házi praktika a menstruáció...

Házi praktika a menstruáció rövidítésére vagy előrehozására?

Figyelt kérdés

Nem szeretném hogy tönkrevágja a családi nyaralást a Balcsin.Tampont még félek kipróbálni ezért kérem a segítségeteket!



13/L


2010. jún. 15. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Mégis inkább a tampont kéne kipróbálnod.
2010. jún. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ami nekem és mamámnak bevált:

Facsarj ki egy citromot és idd meg a levét.

Ez néhány órára csökkenti a menstruációt. Addig pont jó amíg a vízben akarsz lenni.

De szerintem mindenképp próbálkozz meg a mini tamponnal, kell egy kis idő, de sokkal kényelmesebb, és azzal lehet fürödni.

2010. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már egyszer próbáltam de nem megy félek!!!
2010. jún. 15. 14:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne erőltesd. Sajnos nem tudod szabályozni a mensid máshogy, max fogamzásgátlóval. Drukkolok hogy ne jöjjön meg addig.
2010. jún. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát 12-én kéne megjönnie és 14-én megyünk :(
2010. jún. 16. 12:27
 6/10 anonim ***** válasza:
MIóta van meg? Ha még nem állt be rendesen,akkor jobbik esetben késni fog valamennyit.
2010. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kb. 2 éve néha szokott változni
2010. jún. 18. 08:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor remélhetőleg most is késik. Szurkolok.

Ha nem jön meg az nap,akkor is fürödhetsz végülis szerintem. Maximum többet járj ki a vízből és mindig menny el mosdóba majd.

2010. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

A Balcsi "tiszta" vizében nem igazán szerencsés tamponnal sem fürödni! A tampon nem véd a fertőzésektől!


Sajnos előrehozni nem fogod a mensidet, bár léteznek tornagyakoralatok (pl: Aviva), ami állítólag képes ennek a szabályozására.

Én azonban annak vagyok a híve, hogy ami természetes, azt hagyjuk megtörténni abban az időben, amikor az szeretne.

Más nő is menstruál nyaralás alatt. Addig csinálhatsz még rengeteg más programot. Az esti bulit sem kell lemondani miatta:)

2010. jún. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a citromlé nekem végig késleltewtte!!:)):D
2010. júl. 18. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!