Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális , hogy a lányom...

Az normális , hogy a lányom 14 éves és még nem jött meg a mensije?

Figyelt kérdés
Mostanában fáj a feje, a hasa és fájnak a lábai.

márc. 19. 15:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Teljesen. 16 éves koráig ráér
márc. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Hol van ez kőbe vésve,hogy 14 évesen meg kell jönnie.
márc. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam , hogy mivel már 2 napja görcsöl a hasa.
márc. 19. 15:56
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Nem normális, de ettől függetlenül előfordul. Nekem is volt ilyen ismerősöm, és boldog 2 gyerekes anyuka, pikk-pakk teherbe esett, ha esetleg emiatt aggódnál.
márc. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4es. Köszönöm szépen a válaszodat.
márc. 19. 16:11
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Ritka akinek 14 évesen még nem jött meg, de még belefér. Akkor van gáz, ha 16 éves korig nem jön. Lehet, hogy pont most fog jönni. Legyen nála betét meg váltóbugyi mindig.
márc. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6%
Előfordul, bár nekem 9évesen jött meg.
márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

4


De normális!! Semmi gond nincs vele. Anno anyám elcipelt egy nőgyógyászhoz 12-13 éves korom körül (de lehet, hogy már 14 voltam). A nőgyógyász ott hüledezett, hogy miért lenne baj, hogy még nem menstruálok, olyan vékony vagyok, mint egy botsáska, nyilván még zsírt kell felhalmoznom és csak utána jön meg. És így is lett, 15 éves koromban jött meg. Az nagyon jó volt, hogy megjött, iszonyúan örültem neki (minden osztálytársnőm menstruált már) és soha, de soha nem fájt a hasam.

márc. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Lányom is vékony, nehezen hízik. Ő is már várja , mert már csak neki nincs az osztályban.
márc. 19. 16:47
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
Majd írj, hogy mi lett :)
márc. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!