Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha petefészek ciszta gyanújáva...

Ha petefészek ciszta gyanújával Uh-oznak, akkor ha terhes lennék, akkor látná az UH-on a doki, vagy csak a petefészket nézi?

Figyelt kérdés
Nem vagyok terhes, mert 3 teszt is negatív lett, 2-3 hét késés után, ezért a doki UH-ra küldött, de ott sem volt semmi, ami ciszta lenne, mégis késik a menstruációm. Aug. 21-én volt meg utoljára.
2010. okt. 26. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Megnéz mindent, természetesen. Amúgy 2-3 hét késés után már UH sem kell a nőgyógyásznak a terhesség megállapításra, ilyenkor már a manuális vizsgálattal is egyértelmű lenne, ha terhes lennél.


Nem mostanában hagytad abba a fog.gátlót? Esetleg eddig is rendszertelen volt a ciklusod?

2010. okt. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Beatrix17 ***** válasza:
76%
Nekem a bal oldalamon van ciszta-jó ideje!Tavaly januárban észre vettek egy valamit a jobb oldalamon.Elég sok vérvétel és piszkálódás után kiderült,méhen kivüli.Tehát,ha néznek,a dokik látnak is.De ha biztosra akarsz menni,menj el egy másik dokihoz is!!
2010. okt. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mikor mondtam neki hogy szeretném, hogy megvizsgáljon azt mondta, hogy nemteszi, elküld Uh-ra. Nah szép mondom!


Márciusban hagytam abba a fogigátlót (3 évig szedtem), azóta mindig megjött, scak most nem akar itt ősszel :S

2010. okt. 26. 10:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem keress más nőgyógyászt. Lehetőleg olyat, ahol van helyben ultrahang készülék, nem kell küldözgetni. /Én szegedi vagyok, évekig jártam a MÁV-rendelőbe, mostmár a Vasas Szent Péter utcaiba járok, de mindkét helyen van hüvelyi UH és mindegy egyes vizsgálatkor használják is. SZTK-s rendelés mindegyik. Biztos, hogy felétek is van UH-s rendelés./


26/N

2010. okt. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérheted, hogy UH-gal nézzék meg, nem vagy-e terhes. Ha esetleg maguktól nem tennék.
2010. okt. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A fogamzásgátlótól is lehet, főleg ilyen hosszú használat után. Nincs a lehetséges mellékhatások között az általad használt fogamzásgátlón a menstruáció késése?
2010. okt. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de március óta nem szedem, azóta meg mindig megjött, azért zártam azt ki. Most iszok Vénusz cseppet, attól hátha megjön.
2010. okt. 29. 18:04
 8/8 anonim válasza:
Én 6 évig szedtem a gyógyszert és tavaly augusztusban hagytam abba. Miután abbahagytam, pontos, 28 napos ciklusaim voltak. Most a 44 napon tartok és ma jött meg. Szerintem még a gyógyszer hatása bennem volt és most, hogy kiment össze-vissza van.
2010. okt. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!