Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonális probléma lehet ez...

Hormonális probléma lehet ez vajon? Ha igen milyen?

Figyelt kérdés

Folytonos izomfájdalom izomfeszülés 6 hónapja, menstruációm késése és össze vissza van meg, hol kevesebb ideig és több a barnazas is , illetve az már kiderült hogy van pco-m is, folyton fáradt vagyok napközben munkába, vercukorom sem a legjobb. Valaki?

24/L



márc. 20. 20:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és sokszor van hangulat ingadozásom, düh kitörések stb, depresszió is szokott lenni...
márc. 20. 20:09
 2/7 A kérdező kommentje:
Szexet se kívánom
márc. 20. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
A PCOS hormonális betegség, az az oka. Nem értem mi a kérdés, ha már leírtad a diagnózist.
márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kellene menni, minden hormonnak meg van a maga feladata, ha az egyik ami felelős a kedvért nem úgy működik ahogy kell, akkor változhat a hangulatod szélsőségesen.
márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De attól lehet az izomfájdalom is izomfeszülés?
márc. 20. 20:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy illetlenség kérdéssel felelni a kérdésre, de nem szeretnék külön emiatt kiírni másikat.


A PCOS-t milyen vizsgálattal deríthetik ki?

márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ultrahang, fel dugnak ilyen kütyüt amivel nézik.
márc. 20. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!