Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vannak még nőtársaim, akiknek...

Vannak még nőtársaim, akiknek folyamatosan eü. problémákat okoznak a hormonális fogamzásgátlók?

Figyelt kérdés

A harmadik módszert próbálom, 1 éve folyamatosan változatos problémák jelentkeznek lent. Orvosnál már egy vagyont hagytam ott. Néha úgy érzem sose leszek egészséges. A teljes sztori hosszú lenne..

Járt/jár még valaki az én cipőmben?



2023. szept. 17. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Egyik baràtnôm van hasonlò „cipôben“ nem birja a fogamzàsgàtlòkat. Most pròbàlja ki a hormonmentes réz-arany spiràlt.
2023. szept. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem szedem. Ennyi. Létezik gumi - akinek nem tetszik, nem szexelünk.
2023. szept. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele, másfél évig húztam, amikor úgy döntöttem, hogy oké ennyi elég volt, épp vége lett az akkori kapcsolatomnak, azóta akinek nem tetszik, hogy gumit kell húznia, annak viszlát.


Nem éri meg kínozni magadat, illetve én a réz spirálról sem hallottam eddig túl bíztató dolgokat.

2023. szept. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is másfél éve szedem - már a harmadik fajtát. Próbálkoztam.

Volt már hogy próbáltuk a gumit de kivetel nélkül minden egyes alkalommal elszakad. Nem tudom, mit csinálhat rosszul a párom..

2023. szept. 18. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!