Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha megijeszt a...

Mit tegyek ha megijeszt a rákszűrés? Lehet ezen valahogy könnyíteni?

Figyelt kérdés
Első ilyen vizsgálatom lesz, ezért elég ijesztő a számomra. Néztem képeket és videókat de ez a kacsával "szétfeszítés" meg a "két ujját benyomja" dolog nagyon megrémísztett. Több mint egy éve élek nemi életet szóval ezért szükséges, de nekem ez nagyon más. Félre értés ne essék tudom hogy az orvos nem valami perverz, nem is kifejezetten tőle félek hanen a procedúrától. Tényleg olyan rossz mint amilyennek hangzik? Vagy annyira nem is vészes?

márc. 20. 23:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
45%

Úgy látom a három pipás barom nem ért célt a szokásos hülye szövegével. Évek óta azt nyomja itt, hogy senki ne járjon szűrésre.


Kérdező nagyon bátor vagy! Én is arra biztattalak volna, hogy mindenképpen menj el. Felelősségteljes vagy! 10 perc alatt túl vagy az egészen és egy évre le van tudva. :)

márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!