Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 35 éves korom után elkezdett...

35 éves korom után elkezdett szőrösödni az állam. Milyen "ellenszere" van?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez hormonális probléma, mégpedig a tesztoszteroné és pénzem nincsen ultrahangos kezelésre, de tapasztalatokra vagyok kíváncsi, hogy fordult-e már valaki evvel a problémával orvoshoz?


40 éves Nő


2010. okt. 26. 15:01
 1/6 A kérdező kommentje:

Csak hölgyek hozzászólásait várom, esetleg szakemberét!. 10

Nem vészes, kb. 10 szál van az államon, de nagyon zavaró.

2010. okt. 26. 15:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! én 24éves vagyok, nekem is nőnek a kósza szőrszálak az államon, de kicsipkedem szemöldökcsipesszel, viszont úgy tudom a nőgyógyászhoz kell fordulni ezzel és ír fel valamit ami helyreállítja a hormonháztartást. a napokban én is pont erre gondoltam, hogy kezeltetem. 24/L
2010. okt. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia! Én is kicsipkedem, de ha nem is gyorsan, de egyre több lesz. Az elején csak 3-4 volt, most már kb. 10 is van. Gondoltam, hogy hormon kezelést adnak rá, de félek, nehogy mellékhatásai legyenek.
2010. okt. 26. 15:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Még mindig én... én is attól félek, hogy mellékhatásai lehetnek a hormonkezelésnek, mondjuk, hogy meghízom vagy előidéz bármi mást. Azért most kellőképpen beindult az agyam, úgyhogy megkérdezek majd egy szakembert, van egy védőnő barátnőm, mondjuk nem tudom ő mennyit tud erről mondani, de nálam biztos többet és okosabbat tud erről mondani. Majd írok, ha megkapom a választ a kérdésünkre.
2010. okt. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ok! Várom.
2010. okt. 26. 18:50
 6/6 anonim ***** válasza:
22 vagyok, nekem sajnos nem pár szál van, hanem nagyon sok. Engem kivizsgáltak, pajzsmirigy hormon okozta, de sajnos a meglévőkkel nem nagyon tudnak mit kezdeni. Egy éve szedem rá a hormon gyógyszereket szinte semmi változás. A tartós szörtelenítésre is azt mondta az orvos lehet segít, de nem biztos. El vagyok keseredve mert nagyon kellemetlen, főleg így fiatalon :( én is mindenféle módszerek után kutatok de olyat még nem találtam ami hatásos is lenne
2010. okt. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!