Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betegen elmehetek nőgyógyászat...

Betegen elmehetek nőgyógyászati vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Lázas vagyok köhögök.

Holnapra lenne időpontom.

Elmehetek így vagy szóljak hogy beteg vagyok? Adnak másik időpontot?


márc. 26. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
menjél
márc. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
64%
Szerintem menj máskor.
márc. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Ne. Gondolj bele ha mennél egészségesen és valaki ott ulne a vaeoban full betegen. Vagy arra hogy pl bankos, orvos, pincér stb vsgy és odamegy egy vendég lázasan. Te se örülnel
márc. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Ne menj, hacsak nem valami halaszthatatlan nagy a gond, ami miatt mennél. De utóbbi esetben is vegyél fel maszkot.

Amúgy lázasan, betegen ha nem lenne SOS sürgős, én biztos nem akarnék még egy nőgyogyi vizsgálatot, arról nem beszélve, hogy tényleg mennyi embert fertőzhetnél el potenciálisan.

Kicsit ki vagyok bukva a felelőtlen betegekre, férjem idióta munkatársa miatt második hete szívunk, előbb a férjem robbant le, most én vagyok dögrováson (én ugye tőle kaptam el). Az is betegen ment be mindenkit összefertőzni, annyi mákszemnyi felelősségérzet nem volt benne, hogy legalább maszkot húzzon, és persze olyan állapotban nem is volt ráadásul, hogy érdemi munkát végezzen, szóval értelme nuku.

márc. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!