Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kórházban is elmehetek egy...

A kórházban is elmehetek egy nőgyógyászati vizsgálatra? Kell érte fizetnem?

Figyelt kérdés

15éves lány vagyok,pár hónapja vesztettem el a szüzességem,a menstruációm nem pontos,de semmilyen problémám nincs,viszont

ettől függetlenül egy vizsgálat szükséges lehet.Utána néztem több magánrendelésnek,viszont elég borsosak az árak,illetve késő délután-este vannak a rendelések,ami nekem elég nagy probléma,messze lakom a várostól(50km)és busz lehetőségem sincs este hazamenni.Ha a kórházba bemegyek el tudnak végezni egy vizsgálatot?vagy be kell előre jelentkeznem?illetve fizetnem igy is kell?mire számítsak,a kórházban rosszabbul fognak bánni velem,mint egy magánrendelésen vagy nem feltétlenül?:)


2018. ápr. 6. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nalunk van tinedzserambulancia, oda nem kell bejelentkezni, de nezd meg a korhaz honapjat biztos megtalalod. Fizetni nem kell erte
2018. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szepen a válaszod !
2018. ápr. 6. 22:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen, ha van egyéb kérdésed írj nyugodtan. Én is 15 évesen voltam elődzör hasonló szituációban:)
2018. ápr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!