Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két mensi közötti barna...

Két mensi közötti barna folyás mitől lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ez már a 3. alkalom egymás után hogy ez van és kezdek aggódni.

Az a helyzet hogy mensi után ugye kb 1-2 napig szokott barna folyásom lenni ami aztán elmúlik. Aztán kb másfél-két hétig ugye csak fehér folyásom van, de utána megint barna folyásom van. Ez a barna folyás a következő mensi előtt kb 1 héttel múlik el.

Ez már zsinórban egymás után a 3. alkalom hogy ilyen van. Semmi hasi görcs meg semmi nincs hozzá, csak úgy barna folyásom van és kész.

Fogalmam sincs hogy mitől van ez, de már kezdek megijedni hogy valami baj van. Amúgy szűz vagyok szóval terhes tuti nem vagyok mielőtt valaki ezt írná.

Nem tudom hogy ezzel el kéne-e menni orvoshoz vagy csak a serdülőkorral járó hormonális dolgok csinálják ezt.

Egyébként 12 éves korom óta menstruálok, most 16 vagyok és eddig soha nem tapasztaltam ilyet.



márc. 29. 21:50
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem az a biztos ha megnézeted egy nőgyógyásszal nehogy valami probléma legyen.Ne akkor derüljön ki esetleg amikor majd a jövőben gyereket szeretnél,illetve ha baj van jobb ha hamarabb tudsz róla☺️
márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja amúgy az alatt az idő alatt amikor ez van akkor kb szokott lenni 1-2 olyan nap amikor intezívebb, akkor 1-2 barna darab (gondolom összeállt alvadt vér) szokott lenni meg pár csepp vér ami sötétvörös színű.
márc. 29. 22:49
 3/8 anonim válasza:

Annyi idősen mint te én is gondolkoztam volna rajta,de most már felnőtt fejjel azt mondom inkább nézesd meg és mondj el neki mindent☺️

#1

márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Neked is volt ilyen gondod?

Ha igen akkor nálad ezt mi okozta?

márc. 29. 22:55
 5/8 anonim válasza:
100%
Nekem volt barna folyásom és mint kiderült progeszteron hiányom volt de ez 24 évesen.
márc. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ja értem.

Ez után egyébként már utána olvastam, de nem tudom hogy nálam 16 évesen ez ki tud-e alakulni.

Szerintem még túl fiatal vagyok hozzá

márc. 29. 23:02
 7/8 anonim válasza:
Ezért tettem hozzá hogy nekem 24 évesen,de egyébként nem tudom sajnos ezért ajánlottam hogy menj el nőgyógyászhoz☺️
márc. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ovulációtól is lehet, de persze az a biztos ha megnézeted.
ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!