Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire normális ez norcolut...

Mennyire normális ez norcolut szedese után?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Norcolut gyógyszert írt fel az orvos,15 hónapja szültem 50-6napra jött meg a menstruációm viszont az utolsó másfél hónapban már 3x menstruációm.Az ultrahang mutatta a megvastagodott endometriumot ami 13 mm volt.Doki norcolut gyógyszert írt fel 10 napig,de az 5 napon abba kellett hagynom mert zsibbadtak a kezeim (4 nap szedés után elmúlt a vérzésem) miután abba hagytam 2 nap után ismét véreztem 2 napig, nagyon gyenge szinte barnázás..dokit nem érem el,ünnep van ilyenkor nem veszi fel a telefont...Aki járt hasonló helyzetbe,ez normális a gyógyszer szedés után?Tudom meg kell jönnie max 14 napon belül,de 2 napig csak?Normális?
márc. 29. 22:38
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Kiderült mi okozta a hosszú ciklusokat? Én 12 hónapja szültem, fél éve nem szoptatok. Teljesen random hébe-hóba van pár nap minimális barna folyás. Doki szerint ez nem jó ennyi idő után már. Kaptam Norcolutot, lett egy rendes mensesem, majd eltelt lassan 2 hónap és ugyanígy vagyok, nem jön meg. Endokrinológusnál voltam, pajzsmirigyem rendben. Női hormont meg nem vesznek le még, mivel a Norcolut után szünetet kell tartani, így majd csak nyáron kéne mennem laborra menses 3. nap. Hát az nincs. 😞 Szóval mitől lehet ez? Köszi!

ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Sajnos nem derült meg ki semmi...megkell várnom, hogy nekem megjon e mostmar normálisan ami április 30.án lenne esedékes,ha megint nem jön meg rendesen akkor van jelenésem ismét az orvosnál...ha valamit megtudok ,felveszem veled a kapcsolatot hátha tudok segíteni esetleg.
ápr. 23. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!