Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Norcolut szedese után normális?

Norcolut szedese után normális?

Figyelt kérdés
5napig 2x2 szedtem 3 napra rá ahogy elfogott meg jött de nagyon sok ez így kellene?
2022. ápr. 5. 18:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Azért szedtem mert majd 3 hónapig nem jött meg és szeretnék babát de nyilván nem.azert nem jött meg a menstruációm
2022. ápr. 5. 18:46
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem egészen pontosan, hogy mit írtál, de ha az a kérdés, hogy okozhat-e erősebb menstruációt a Norcolut, akkor az a válaszom, hogy nálam nem volt ilyen gond. Viszont mivel a méhnyákahártya megvasagodását segíti, logikus lenne, hogy annak leválása a menstruációnál nagyobb vérmennyiséget eredményez.
2022. ápr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen azt akartam kérdezni mert nagyon erősen meg van örülök ha bír max3 órát aztán gyors wc
2022. ápr. 6. 01:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is kaptam Norcolutot többször vérzés kimaradás miatt, hát, tobbedjére már tudtam, hogy vérfürdő következik utána... Nekem nagyon erős vérzés volt tőle mindig, sokkal erősebb, mint amikor magától jön meg. Teljesen normális.
2022. ápr. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azta azért durva és meddig tart ?én ezt nem értem
2022. ápr. 6. 09:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!