Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kis kiszerelésű betétet/tampon...

Kis kiszerelésű betétet/tampont milyen esetekben vásároltok?

Figyelt kérdés
Milyen esetek vannak, amikor megéri a kis csomagos, 8-10 db-os betétet vagy a 16 db-os tampont venni, a duopackos 16-20 db-os betét, és az 50-60 db-os tampon helyett? Ti szoktatok kis csomagokkal vásárolni betétet/tampont? Mi az oka, amikor nem a nagy kiszerelésűt veszitek?

márc. 31. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor új fajtát próbálok ki, és előbb tesztelni akarom, hogy tetszik-e, szóval nem akarok rengeteg darabot beszerezni előre, mert hátha nem jön be valami miatt. De amúgy nagy kiszerelésűt szoktam, csak amikor új fajtát próbálok ki, akkor vagyok hajlamos a kisebb kiszerelést venni, de akkor sem mindig a kisebbet veszem.
márc. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
0%
Én is amikor újat próbálok ki, bár ez elég ritka. Tamponnal minddel befürödtem az ob-n kívül, betétet ritkán kipróbálok másikat de általában visszatérek a megszokotthoz.
márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is akkor, amikor újat próbálok ki. Vagy ha utazom, akkor is néha a kicsit veszem. Persze, tudom, a nagyból is ki lehet szedni valamennyit, de nekem egyszerűbb olyankor a kicsit venni.
ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!