Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fájnak a petefészkeim?

Miért fájnak a petefészkeim?

Figyelt kérdés
mind a kettő fáj.Most a napokban van peteérésem de most máshogy fáj,főleg,ha hajolok.És néha a hasam is érzem.Mi lehet az oka?
2010. okt. 26. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet fertözés, menj el nögyógyászhoz.
2010. okt. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Petefészek-gyulladás pl. felfázás miatt. Orvos.
2010. okt. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Orvoshoz kellene elmenned,

de lehet kamilla-cickafarkfu teat fogyasztani, es ebbol ulofurdot is kesziteni, ami segiteni fog. Viszont amikor gyulladas van, akkor feltetlen orvosi kezeles fog segiteni, de mellette is lehet a gyogynovenyeket hasznalni, mivel gyorsabb lesz a tunet megszuntetese.

2010. okt. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ciszta is lehet bennük
2010. okt. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már legalább 2-szer voltam dokinál,de nem csinált uh-ot,holott mondtam neki,h.volt anno cisztám.Nem érdekelte.Akkor most mit csináljak?
2010. okt. 27. 11:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress fel egy magán orvost, vagy ha van, nézz egy másik után. Mi az hogy nem csinálja én még ilyet nem is hallottam. Bejelentkezel egy magánnőgyógyhoz eleve megkérdezik hogy mi a panasz, és te telefonon keresztül is mondhatod hogy fáj a petefészked környéke és hüvelyi ultrahangvizsgálatot kérnél, ennyi.
2010. okt. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!