Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovulacio napjan isszonyatosan...

Ovulacio napjan isszonyatosan fajnak a petefeszkeim. Ez normalis vagy van okom aggodni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 10:41
 1/6 A kérdező kommentje:
S meg valami amit elfelejtettem...eddig nem fajt, az utolso ket honapba tortenik ez velem.
2011. febr. 21. 10:43
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem volt ilyen, te is tudod, hogy nem normális. Valami miatt megváltozott, azonnal orvoshoz kell fordulnod. Jobb esetben "egyszerű" gyulladás, amire kapsz gyógyszert és elmúlik. (Kezeletlenül viszont könnyen végleges meddőséget okozhat.)

Rosszabb esetben lehet ciszta.

2011. febr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!


Én 30 éves vagyok és egy olyan ovulációm sem volt, ami ne lett volna rettenetesen fájdalmas. Ilyenkor mindig erős fájdalomcsillapítót szedek. Édesanyámnak is mindig ez volt. Az orvosok mindig azt mondták, hogy nálam ez a normális, ne foglalkozzak vele. Pozitívuma is volt, mert amikor a párommal babát szerettünk volna, tudtuk hogy mikor kell próbálkozni. :-)

Aztán egy orvosi vizsgálat során kiderült, hogy feltehetően egy korábbi gyulladás miatt az egyik petefészkem hozzánőtt a méhemhez és ilyenkor megduzzad, beszorul és ez okozza a fájdalmat... vagy valami ilyesmit mondott a doki... de van egy érzésem, hogy csak le akart rázni a problémámmal. Volt olyan vélemény is, hogy túl nagyok a petesejtjeim, túlérettek...stb.

Mindenesetre én is azt tanácsolom, hogy keress fel egy szakembert, ha korábban nem volt ilyen gondod! De valakinél tényleg ez a normális.

2011. febr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*De valakinél tényleg ez a normális.


Lehet. De akinek hirtelen megváltozik, annak nem normális.

2011. febr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszaitokat, orvoshoz megyek, majd irok valaszt is hogy mi a diagnozis, sziasztok
2011. febr. 21. 18:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Na voltam nogyogyasznal es nincs semmi gond a noi szervemmel, az orvos bacsi is azt mondta, hogy azert faj a hasam, mert a tuszorepedeskor megduzzadnak a petefeszkeim es ezert faj.
2011. febr. 25. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!