Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 honapja kesik a menstruációm...

Kata19990715 kérdése:

2 honapja kesik a menstruációm 3 terhessegi tesztet csinaltam mind negativ lett, mi lehet a hatterben?

Figyelt kérdés
Kesik a menstruációm
ápr. 1. 20:12
 1/8 anonim válasza:
100%
Lehet ciszta is, menj nőgyógyászhoz!
ápr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam cisztára, de nincs semmi arra utaló jelem, csak a menstruációm késik
ápr. 2. 05:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A felhasználó neved alapján 25 éves vagy, szóval ha amúgy rendszeresen menstruálsz akkor menj orvoshoz. Néha belefér, hogy kimarad egy ciklus, van akinek nem is percre pontos, tehát pl. 27-30 napos, ezek rendben vannak, de ha az amúgy rendszeres ciklusok közül 2 egymás után kimarad és a terhesség kizárható, akkor érdemes elballagni a nőgyógyászhoz.
ápr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De, van ráutaló jeled: két hónapja nem menstruálsz, miközben nem vagy terhes. Ez ráutaló jel lehet, hogy valami nincs rendben. Nézesd meg magadat nőgyógyásszal, csak hogy megnyugodj. Ha meg tényleg valami gond van, akkor jobb azt időben elkapni, amikor még jelentősen jók a gyógyulási esélyek.
ápr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2023. Julius 20-dikán császároztak...Az lehet hogy maradt ott valami?? Decemberbe ès januarbban rendesen meg volt a menstruációm..

Kicsit aggódok, de minél hamarabb elmegyek nőgyógyászhoz

ápr. 2. 18:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly, hogy felteszel egy kérdést, és nem írsz bele egy olyan infót, ami meglehetősen fontos a probléma szempontjából? Hogy nem egy 10 éve rendszeresen menstruáló fiatal nő vagy, hanem valaki, aki 8 hónapja szült?
ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem akartam ki irni hogy szültem mert páran biztos belém köttek volna hogy fiatalon szültem
ápr. 2. 19:43
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehát ez egy tök fontos információ a kérdés szempontjából... 😅
ápr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!