Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6napja késik menstruációm...

6napja késik menstruációm csináltam 2 tesztet ugyan azon a napon tegnap. Egyiket reggel másikat este de mind 2 nagyon nagyon halvány parnap múlva ismetlek csak nem tudom hihetek e a tesznek .nálatok is volt nagyon nagyon halvány csík?

Figyelt kérdés

márc. 28. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha már 6 napja késik erősebb csiknak kellene lenni hacsak nem volt kései ovu. Milyen tesztet csináltal?
márc. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Holnap reggel kiderül. Ilyenkor gyorsan emelkedik a hcg, gyorsan egyértelműbb lesz.
márc. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ma csinaltam és most már erősödött 😊 nem annyira erős hogy leugrik róla de szépen látszik már jobban mint pár napja 😊🙏 a naptáram szerint 5hetes lehetek de csak mellfeszulesem van és néha szédülök de nincs hanyingerem ez baj lehet ?mert sokan azt mondják ilyenkor lennie kellene már hányingernek..és néha görcsöl a hasam patik is élő jönnek de elmúlnak
márc. 29. 09:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Van akinek egyáltalán nem lesz hányingere.

Ha halvány a teszt még nem vagy 5 hetes, később lehetett ovulációd.

Ha halvány a teszt még tüneted se nagyon lehet, nem elég magas a hcg hogy tünetet okozzon.


De nyugi, terhes vagy :)

márc. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Február 22.en volt utoljára van hogy 29 napra jön meg van hogy 31.. nem tudom akkor remélem minden rendben de azért még holnap újra teszteltelek köszönöm hogy írtál 😊
márc. 29. 11:11
 6/8 anonim válasza:
Na! A kedves apuka már tudja a hírt? :) Gratulálok!
ápr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Huh sok minden történt azóta velem velünk megjártuk a poklot és mindent amit meglehet ..kicsi terhességgel mentem el vizsgálatra nem láttak semmit majd állandóan 2naponta nézték a hcg mert emelkedett először méhen kívüli gyanu volt mert nem látták későn fogant menstruáció előtti napokban ..újabb vizsgálatok minden 3ik nap baba sehol ..majd egyszer csak pár nap után láttak valamit de szabálytalan petezsak hematoma Cysta stb elkell vetetni missed ab ..sírtam ..de nem adtam fel nem nyugodtunk bele a férjemmel inkább a férjem erősödőtt menjünk el utolsó esélynek a 4Dre mielőtt elveszik nézzük meg tenyleg nem marad e meg. Elmentünk persze én szomorkodva mert azt hittem nem lát ő sem semmit ha eddig nem látták bent az orvosok majd akkor ő fogja úgy voltam vele hát nem ! Majd bementünk oda adtuk a papírokat hogy mi miatt jöttünk nagyon kedvesek voltak a 4Dbe ..fel feküdtem az ágyra persze a férjem jelen volt majd közben magyarázott az uh nő hogy látszik a petezsak és nem szabálytalan sőt nem lát hematomat se Cysta ha volt is biztos felszívódott és látja a petszakban a szikholyagot is ami épp azt mondta menjünk semmi kép altató orvoshoz 3nap múlva menjek vissza ha akkor nem látja. A babát akkor sajna valami tényleg nem jó...3nap múlva vissza mentünk és ott volt a babank dobogott a szíve pulzált és láttuk is az uh ..sírtam az örömtől ..a kórházban meg nem látták és azt akarták menjek missed ab ra szegény babamat megölték volna pedig él csak később fogant ...soha többé nem megyek abba a kórházba soha..kerestem másikat .. szóval soha nem szabad feladni most már csak bízom istenben minden rendben lesz..amen
ápr. 16. 12:51
 8/8 anonim válasza:
Pereld be őket! Remélem egészséges lesz a pici. Szorítok. :)
ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!