Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most elkaptam valami fertőzést?

Most elkaptam valami fertőzést?

Figyelt kérdés

Sziasztok, most voltam pár napja életbemben elsőnek nőgyógyásznál méhnyakrák szűrésre, és nőgyógyásznál is először.


Alapból nem volt kellemes de ezt mondták mások is, hogy ne lepődjek meg ha fájni fog kicsit.


Majd miután végeztünk és már elindultam haza olyan durva viszketés jött rám, mindenhol lent és még mindig érzem néha és nagyon kellemetlen.

Most ez lehet csak amiatt a sikosító dolog miatt is amit arra a dologra rá nyomott? De azt ugye utána letöröltem meg minden. Még sose volt semmilyen problémám ott lent szoval egyenlőre elég nehezen viselem.


Ha elmegyek háziorvoshoz ő tud erre adni valamit?



ápr. 3. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Latex allergia?
ápr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A fertözés kizárt, valószínüleg valamire érzékeny vagy
ápr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Felallt
ápr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptal el, de amugy egy tejsavas huvelyflora helyreallito kupot hasznalhatsz, ha valami irrital. Azt rendszeresen amugy is jo, megelozi a vedtelenseget fertozesekkel szemben, mar amik mindig korulottunk vannak.
ápr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Valamire allergiás lehetsz, amit a vizsgálat és szűrés során használt.
ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!