Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkaptam valami nemi fertőzést...

Elkaptam valami nemi fertőzést, hova kell ilyenkor fordulni? 19/N

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, 19 éves nő létemre kínos ezt megkérdeznem, de nem mindenki kapott megfelelő felvilágosítást otthon, és ez volt az első alkalmam. Soha sem voltam még nőgyógyásznál vagy semmi ilyesmi helyen, és nagyon kínosan érzem magam. Kérlek, most ne minősítsetek, mert tudom hogy nagyon gáz.


Szóval hova kell ilyenkor menni, és hogyan? Keressek valahogy egy nőgyógyászt? Vagy bőr-és nemibeteg gondozóba kell menni? Kell időpont vagy csak beállítsak? Esetleg magánrendelésre érdemes menni?


Köszönöm annak aki segít.



2022. máj. 23. 21:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Heti nőgyógyászos perverz :D
2022. máj. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
???
2022. máj. 23. 21:24
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem gaz, megesik. Elso korben menj nogyogyaszhoz, mar csak azert is, mert egy rakszures se artana, ugye evente kell menni alapbol.

Termeszetesen idopontot kell kerni, ha megengedheted magadnak, akkor menj maganba, ott hamarabb fogadnak.

2022. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Nőgyógyászhoz kérj időpontot, de mondd hogy sürgős lenne, akut a panasz! :) Ha ott nem tudják megoldani, majd küldenek tovább!
2022. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%

Minek adod alá a lovat? Aki túltesz egy 7éves értelmi szintjén az ráguglizik minden ilyenre.

Ellenben ő csak megint a nőgyógyászos kommentekre akarja kicsapni, mint minden héten amikor ugyan ezt kiírja.

2022. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

A területileg illetékes nőgyógyász szakrendelésre jelentkezz be.Hívd őket telefonon.Ott minden infót megkapsz.Lehet,félre diagnoztizáltad magad.A telefonos kisasszonynak nem kell elmondani,hogy miért kérsz időpontot.

Drukkolok neked!

2022. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon köszönöm a segítő válaszokat. Nem vagyok semmilyen perverz, nem szoktam ezt az oldalt használni, nem is értem hogy mi van...Mindegy is, köszönöm annak aki komolyan vett, rohadt egyedül érzem magam és nagyon félek, ezért akartam csak valami útmutatást kérni amit anyukámtól és mástól sem kaptam meg.


Holnap megpróbálok időpontot kérni egy nőgyógyásztól, attól is tartottam hogy telefonba el kell mondani a panaszaimat, de akkor megnyugodtam hogy nem. Tényleg köszi annak aki segített.

2022. máj. 23. 21:44
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy mi a panasz? Ha nem vérzik és nem fáj úgy, mintha alád rúgtak volna, akkor nyugodjál meg, hamar tudnak segíteni! :)
2022. máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

Egyáltalán honnan veszed, hogy nemi betegséged van, mik a tüneteid?

Gyulladást, gombát nem feltétlenül szex okoz, és ez nem is nemi betegség, bár nemi úton is elkapható.

Mint leírták nőgyógyász, ha nem talál semmit, akkor megmondja, hol tudsz helyileg STD szűrésre bejelentkezni.

2022. máj. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Még itt is szégyellem szóval inkább nem részletezném nagyon, de a főbb tünetek a viszketés, égő érzés, fájdalom, száraz húzódó gyulladt bőr, megdagadt nyirokcsomók, láz és hasonló gyöngyszemek...Nagyon félek hogy elkaptam valamit, egész nap a netet bújtam, remélem nem herpesz...


Még annyit szeretnék kérdezni amit el is felejtettem, hogy ha arra kerül a sor hogy STD tesztet kell csináltatnom, azt majd mondja magától a nőgyógyász vagy nekem kell kérnem külön?

2022. máj. 23. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!