Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális , hogy 1 hónapja...

Normális , hogy 1 hónapja lassan nem kapok meg a méhnyakrák szűrés eredményét?

Figyelt kérdés
2 nap híján 1 hónapja voltam méhnyakrák szűrésen és még mindig nincs fenn az eeszt ben a végeredmény. Már attól félek azért mert baj van és tovàbbküldték....másnál is volt ilyen?
ápr. 3. 11:09
 1/6 anonim válasza:
Az orvosod mit mondott?
ápr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmit. Nem tudtam elérni . A mintavételnél semmit sem mondott. 28 vagyok amugy
ápr. 3. 12:52
 3/6 anonim válasza:
1 hónapja nem tudtad elérni...?
ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt szokta mondani szól ha rossz az eredmény és gond van. Ha nem szól akkor nincs baj, egy év múlva menjek újra.

Nem is szoktam nézegetni neten az eredményt.

ápr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt rákszűrés lelettel macera: két hét után jött egy email az intézmény recepciójától, hogy a lelet fel lett töltve az eeszt-be, ott találom. Hát sajnos nem volt ott, jeleztem nekik. A recepció írt az orvosnak, aki elküldte emailben csatolva. Eeszt-be azóta sem került bele, ez van... 😂


Csak egy ötlet, hátha nálad is ez történt, hívd fel őket/írj emailt.

ápr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magánban nekem hamar megjött mindig, de tb alapon másfél hónap volt,a mit előre jelzett az orvos. Na, megjött már?
ápr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!