Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másoknak mennyi idő mire...

Másoknak mennyi idő mire kiderült a méhnyakrákszűrés eredménye? Magánorvosnál voltam, 2 hetet ígért, de már 3 hete nincs semmi eredmény.

Figyelt kérdés
Nagyon ideges vagyok emiatt. Eddig annál az orvosnál akihez jártam, 2 hét múlva mindig kiderült az eredmény, most meg mindenre azt mondja majd ekkor meg ekkor érdeklődjek.
2021. szept. 22. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap is lehet, ha épp csúszásban vannak. Nekem másfél éve mindig azt mondják, hogy legalább 3 hét, mert a covid miatt le vannak terhelve a laborok. Hogy ez az utóbbi rész igaz-e, azt nem tudom (mármint hogy ez mennyire függ össze), de tény, hogy azóta mindegyiket lassabban kaptam meg. (rossz eredmény miatt nekem 3 havonta kell nézetnem, azért voltam azóta többször is.)
2021. szept. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Lehet csúszás. Nincs Ügyfélkapud? Ott tudnád ellenőrizni, hogy nincs -e meg az eredmény.
2021. szept. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hét volt legutóbb. De ennyit ígért a doktor is.
2021. szept. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2-től kérdezném: az ügyfélkapun a magánrendeléses ellátásnak is fenn kell lennie? (Nekem nincs semmi:/ )

Kedves kérdező, bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszoltam!

2021. szept. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!