Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ma reggelre izomláz szerű fájdalom lett a hasamba/hasam aljába. Mitől lehet ez? Nem csináltam semmi olyat ami izomlázat válthatott volna ki
ápr. 3. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menzesz? Peteérés? Ezek környékén vagy? Szexeltetek tegnap? Eskü néha be szokott állni nekem is ha hosszabb ideig csináljuk/ többször egymás után, tudom ciki, de ilyen vagyok. XD
ápr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vagy ciki, nekem is szokott izomlaz lenni egyuttlet utan, csak a labamba:)))) de most par napig nem voltunk egyutt, 7 nap mulva leszek beteg
ápr. 3. 14:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok, jaj a lábfájás is ismerős. Akkor amiatt van ez neked, hogy 7 nap múlva meg fog jönni. Az ilyen fájdalmak időnként teljesen normálisak mensi előtt. Nekem olyan 10 nappal előtte már mindenféle fura tünet van xD
ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ne is mond, a mellem úgy fáj már, hozza sem lehet erni🤣🤣
ápr. 3. 15:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én melleimmel is mindig ez van. :( És vannak nők, akik meg se érzik kb. Se előtte, se mensi közben hogy valami más. XD el nem hiszem hogy ilyen mázlisták.
ápr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A menstruációd fájdalmas?
ápr. 3. 17:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem beteg leszel hanem menstruálni fogsz. Kérlek ne használd ezt a beteg leszel kifejezést. Pont azt jelenti a rendszeres ciklus hogy nem vagy beteg. 🤗
ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5 vagyok, igen, fájdalmas a menzeszem és tényleg betegségként élem meg. :(


7: elég avitt kifejezes valóban, de rengeteg nő életét megkeseríti, mintha tényleg betegség lenne. :(

ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!