Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi görcs, szurkálás,...

Alhasi görcs, szurkálás, derék fájdalom fogamzásgátló szedése mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Több éve szedek fogamzásgátlót, március közepén volt megvonásos vérzésem. Rendesen szedem a gyógyszert sose hagyom ki, max 1-2 órával később veszem be. 1 hete fájdogált a hasam alja meg éreztem hogy van valami fertőzések ott lent. Használni kezdtem a Vitagin c plusz hüvelykrémet, ami általában segíteni szokott de hétvégére már a derekam is fájt. Sűrűbben járok WC re is l. Elmentem az ügyeletre ott kaptam Sumetrolim gyógyszert. Valamivel jobb de a derekam is csak fájdogál, szúr. Csináltam hétvégén tesztet az negatív lett. Hétfőn tudok csak orvoshoz menni, de nagyon félek, hogy terhes vagyok.

A legutóbbi hétnapos szünet utáni 8. napon együtt voltunk de akkor este be is vettem az első szemet. Elvileg a gyógyszernek akkor is kell hatnia.

Lehetséges, hogy a fertőzés lenne ilyen makacs?



ápr. 4. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szinte kizárt, hogy terhes vagy, a tüneteid alapján bakteriális hüvelyi/húgyhólyag fertőzésed van, arra kaptad a Sumetrolint. Hány szemet kellett bevenned? Végigszedted már? Ha igen, és ezek után nem múltak a tünetek, akkor menj el a háziorvoshoz, antibiotikumot, valószínűleg más hatóanyagút fog felírni valószínűleg.
ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 napig 2 szemet utána pedig 1-1 reggel és este. Igen ma fejeztem be
ápr. 4. 11:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is kb 100% hogy nem vagy terhes. Ha a hólyaghurut kicsit szétterjedt, lehet egy vesemedence gyulladás is, az pedig járhat ilyen tünetekkel. Mérj lázat is, igyál nagyon nagyon sokat amíg orvoshoz jutsz, az kimossa a bacikat amik a hólyagodban vannak, aztán majd kapsz egy antibiotikumot valószínűleg. A rowatinex is tud egy kicsit segíteni.
ápr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!