Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, h a canesten kombis...

Lehet, h a canesten kombis kúra miatt jött meg közvetlen utána a menstruációm?

Figyelt kérdés
Hüvelygombám volt és kezeltem pimafucin hüvelykúppal majd utána végig csináltam egy canesten kombi-s kúrát is, a kúra után közvetlen megjött a menstruációm pedig még lett volna 2hetem. Eddig nagyon ritkán fordult elő, h nem időben jött volna meg, bár az utóbbi időben kissé össze-vissza volt, amit én a fertőzésnek tudtam be. Lehet, h a kúra miatt jött meg közvetlen utána? Először kissé furcsa narancssárgás volt és csak utána változott rendes vérré.
2010. okt. 26. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
nem, ha menstruáció mennyiségű a vér, akkor irány az orvos
2010. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

és ha kevesebb az normális? vagy legalábbis nem nagy gond? mert az utóbbi 2 menstruációm alkalmával is kevesebb volt a vér mennyisége mint előtte... mondjuk most annál is kicsit kevesebb

1hét múlva mennem kell mindenképpen vissza a dokihoz, ez lényeges lehet?

2010. okt. 26. 22:58
 3/3 anonim ***** válasza:
ha kevés, értsd néhány cseppecske vagy hasonló, akkor köztivérzésed van, nem menzeszed, ez előfordul néha, de nem hüvelykúptól vagy lehet, hogy a hüvely sérült meg és az vérzik...ha menzesz mennyiségű a vérzés, akkor az nem kifejezetten normális, de ha fiatal vagy, még betudható a rendszertelen menzesznek is...a lényeg, hogy menj vissza a dokihoz, biztosat csak ő tud mondani ;)
2010. okt. 27. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!