Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnék elmenni magán...

Szeretnék elmenni magán laborba vérvételre.Ez hogy működik?

Figyelt kérdés
Tehát kérek időpontot oda megyek, és ki kell tölteni egy papírt hogy milyen vizsgálatot szeretnék? Vagy be kell diktálni , de az meg sok idő ha sok félét szeretnék megnézetni. Valaki tudja hogy működik ez?

ápr. 7. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen laboroknak van csomagjuk, amit ki tudsz választani, amiben már nagyon sok minden benne van. Fel kell menni a labor honlapja, és megnézni milyen opciók vannak.
ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem csomagot szeretnék választani,hanem vizsgálatok alapján mert vannak olyanok a csomagba amik nekem màr megvannak nézve pl.
ápr. 7. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Sztk alapon nem lehet?

Miket szeretnél megnézetni?

Mid fáj?

ápr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hormon paneleket hajhullással kapcsolatos vizsgálatokat
ápr. 7. 16:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Intézmény függő. Én például Swiss clinic intézménybe szoktam menni, ott van egy nagyon szuper opció, online foglalás, listából lehet kiválasztani, mit kérsz.


Például kértem tsh, t3, t4, d vitamin értékeket. Máskor kértem progeszteront, ösztrogént. (Csak ezekben volt eltérés, elég volt ezeket monitorozni, nem kértem teljes ciklus csomagot újra meg újra.)


Vagy telefonon is be lehet diktálni, hidd el, ez a dolguk, nem tart olyan sokáig. Az online listát azért preferálom, mert így látom az árát, és előre kifizetve 15% kedvezményt adnak, egészségpénztári kártyával is lehet fizetni.

ápr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!