Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha szeretnék elmenni vérvételr...

Ha szeretnék elmenni vérvételre csak úgy kivizsgáltatni magam mert akarom tudni minden rendben van e azt hogyan tudom? Tényleg 50ezer forint?

Figyelt kérdés

jan. 11. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
16%

- Házidoki magánban is elküldhet.


- Magánban bármennyi lehet, helytől és vizsgálatoktól függően.

jan. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok és fáradt, bocsi! Azt akartam írni, hogy házidoki INGYENES államira is elküldhet, ha van TB.
jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Háziorvos erre fog adni nagy örömmel beutalót, főleg hogy azért évente kellene ilyet csinálni legalább még az egészséges embereknek is, és tudtommal ki is van adva a háziorvosoknak hogy azért ha évente egyszer legalább odatéved egy betege akkor küldje el egy vérvételre.


Szerintem ha felhívod hogy szeretnél ilyet mint a huzat úgy kifogja írni, főleg ha már régen voltál.

jan. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A nagylabort simán elintézi neked a háziorvosod, ha kéred. De amúgy legtöbb vizsgálatot el tudják intézni tb alapon ha szükséges. Csak manapság aki teheti magánba jár, és már néha elfelejtődik, hogy amúgy az orvosi kezelés meg vizsgálatok járnának mindenkinek. Már persze ha van tb.
jan. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem is először a háziorvost kérd meg erre, és ha van esetleg olyan, amit te pluszban szeretnél, de ő ezt nem írhatja ki, akkor max. csak azokat kellene magánban.
jan. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Évente egy vérvizsgálat ingyenes, szóval a háziorvosod beutal, és ennyi.
jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!