Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha véletlen mégse hüvelygombám...

Senkike332 kérdése:

Ha véletlen mégse hüvelygombám van, akkor baj lehet abból, hogy az ellen használtam kenőcsöt vagy kúpot?

Figyelt kérdés

Tegnap délután jelentkezett nálam egy égő, viszkető érzés intim helyen. Reggel bejelentkeztem nőgyógyászhoz természetesen, viszont csak 2 hét múlvára kaptam időpontot. Utána olvastam, és őszintén nem akarok hinni ezeknek a google-doktoroknak, viszont elgondolkodtam hogy veszek recept nélküli kúpot, vagy krémet hüvely gomba ellen, ami ugye enyhíti ezt a viszketéses égéses érzest. Egy a bökkenő,fogalmam sincs, hogy ha esetleg használok ilyen gyógyászati eszközt annak ellenére, hogy mégsem ez a problémám, akkor lehet következménye. Esetleg ronthatok a helyzetemen, vagy ideiglenesen erre a 2 hétre talán jó lehet?


U.I.: sajnálom ha hülyéket kérdezek de nem voltam még ilyen szituba soha :D



ápr. 9. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Akut betegséggel nem időpontot szoktunk kérni, hanem odamegyünk. Időpont rákszűrésre és fogamzásgátló felíratásra való, amik előre tervezhetőek.
ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem semmi bajod nem lesz tőle, legfeljebb nem használ. Egyébként vannak kombinált hatású szerek, ilyen például a Beliema hüvelytabletta.
ápr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi válaszod 1.válaszoló, bár nem a lényeget fogtad meg, de semmi baj :)) a nőgyógyászomhoz jelenleg nem tudok 'oda menni' plusz mint említettem tegnap jelentkezett ez nálam,szóval nemigen volt esélyem csak elmenni hozzá, helyette időpontot kértem vizsgálatra. De köszi tényleg hogy felhívtad erre a figyelmem! :D
ápr. 9. 16:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 nem mindegyik fogad ám, ha csak okdamész, hiába van problémád.
ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!