Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túl sok, híg folyás mitől lehet?

Túl sok, híg folyás mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár napja tapasztalom magamon a következő jelenséget: nagyon sok a folyásom, a megszokottnál is hígabb, és színtelenebb. Nagyon kellemetlen, a fehérneműmet is átáztatja pár óra alatt. Szerintetek ez lehet fertőzés jele? Nemrég voltunk wellnessezni, lehet, hogy a medencében kaptam el valamit? Egyébként nem társul mellé semmilyen kellemetlen érzés, viszketés, fájdalom, stb. A menstruációm mindig is nagyon rendszertelen volt, most is az. Utoljára február 22-én jött meg és rendszeresen késik 1-2 hetet, sőt, ha többet stresszelek van hogy ki is marad egy hónap. Nyilván ilyenkor folyamatosan parázok, hogy terhes vagyok, annak ellenére hogy a barátommal mindig védekezünk és extra óvatosak vagyunk, mivel így azt se nagyon tudom kiszámítani, hogy mikor ovulálok. :/ 17 éves vagyok, soha sem voltam még nőgyógyásznál, valószínű ha elmennék a rendszertelen mensimre úgyis csak fogamzásgátlót adna, amiről hallani sem akarok, mert a családban több betegség is előfordult már feltehetőleg miattuk. Segítsetek kérlek beazonosítani a problémámat!

ápr. 10. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Hát pedig orvoshoz kell menned, mert nem a folyás a fő gond. Amelyik doki foggátlót akar felírni rendszertelen menstruációra, azt hagyni kell a francba, a bogyó csak elnyomja, nem szűnteti meg a problémát. Ehhez normális nőgyógyász és endokrinológus kell, mert valami nincs rendben, ezért ilyen rendszertelen a menzeszed és az extrém folyásnak is ahhoz van köze valószínűleg.
ápr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Az ovulacio az, mikor konkretan tojasfeherje-szeru szintelen nyulos nyak jon ( ekezettel, bocs). Ez csak par nap es megszunik. Szagtalan es nem viszket. Ha ilyen, ez termeszetes, es a hormonok mukodese lehet, hogy jobban beindult, vannak erosebbek ovulacional.
ápr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 isabella marie swan válasza:

Ha nincs semmi viszketés égő érzés akkor nem lehet nagy gond de mindenképp felkeresnék egy nőgyógyászt mert fontos az éves rákszűrés és a rendszertelen menzesz lehet hormonális probléma

Én évekig küzdöttem rendszertelen menzivel,hízással,hajhullással…elmentem egy vérvételre kiderült hogy pajzsmirigy alulműködésem van,kaptam rá orvosságot és minden rendszereződött

A fogamzásgátlóra jogod van nemet mondani és jól is teszed hogy ennyire ellenzed a szedését mert nagyon káros a női szervezetre

ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj nekem sem volt sose rendszeres a menszim volt hogy kimaradt tiniként. 17 éves vagy. 28 évesen sosem szedtem fogamzásgátlót, rendszertelen a ciklusom, van gyerekem, egészségesek vagyunk, hol a gond? Volt hogy 20 évesen kimaradt a menstruációm október és augusztus között tehát full 10 hónapig. No para. Nekem is van hogy vizesebb rendesen tocsogtam a hüvelyfojásban, ez ilyen, mégsem volt semmi bajom.
ápr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!