Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér krémes darabos folyás 3...

Fehér krémes darabos folyás 3 napja késik a menzeszem Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Fehér krém szerű folyást tapasztaltam ami darabos! A menzeszem 4 napja késik csináltam tesztet ami negatív

Mi lehet a bajom?


2021. febr. 24. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Az, hogy buta vagy mint a főd, még az egészség kategóriát sem vagy képes megtalálni.

A gombás pináddal meg fordulj orvoshoz.

2021. febr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hogy beszélsz te ?? Fogyatékos ember

Normálisan kérdeztem, ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor takkarodjál más hova😁

2021. febr. 24. 11:00
 3/5 anonim ***** válasza:
23%

Normálisan kérdeztél csak nem a megfelelő kategóriában.

Jó, hogy nem a kisgyerekek mesekuckójában teszed szét a lábad, hogy lássa mind, milyen bűzös genny szivárog belőled...

2021. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gombás fertőzés lesz, menj nőgyógyászhoz.
2021. febr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A túrószerű váladék valóban viszonylag egyértelműen gombás fertőzésre utal. Patikában recept nélkül lehet kapni gomba elleni hüvelykúpot, de érdemes tudni, hogy a kúp maradéka a kezelés végén majd szintén fehér darabokban távozhat, ami hasonlít a gombás váladékra.
2021. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!