Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől érzek folyamatosan egy...

Mitől érzek folyamatosan egy sajgó ingert?

Figyelt kérdés

Több mint 10 éve felfázással kezdődött, viszont akkor sem tipikus felfázási tüneteim voltak hanem egy nagyon erős inger a hüvelyemben amitől annyira megijedtem, hogy átalakult egy elviselhetetlen hüvelyi pánikrohammá. (betegesen félek egy pgad nevű betegsegtől)

Idővel megszűntek a tünetek de szorongasos pánikroham alakult ki amire ma már gyógyszert szedek. Igazából most is érzek egy ingert ami időnként visszatér és hetekig tart candida gyanúm is volt vagy hugyuti fertőzés. A nőgyógyász szerint semmi bajom, senki soha nem hallott ilyenről elegem van...sehova nem tudok lassan elmenni mert zavar a hüvelyem Az orvosok csodálkoznak és igazából tudom választ nem fogok kapni erre csak hatha valakinek aki még igy van segit az hogy meg van 1 ember a földön aki ezzel küzd bármi is legyen ez.

köszönöm ha elolvastad



ápr. 10. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Régen volt hasonló gondom. Nekem mosószer, vagy öblítőszer váltotta ki. A bugyidhoz semmi esetre sem használj öblítőszert, inkább kevés ecetet használj helyette. Ha ez kevés válts mosószert is. A tanga nőknek nem egészséges, ezt már biztos tudod.

Intim tisztálkodáshoz erre való mosakodót használj, ne tusfürdőt/szappant, de a legjobb, ha csak tiszta vizet használsz. Hidd el tiszta lesz úgyis.

ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :), talán ez az egy amire még nem gondoltam megpróbálom
ápr. 11. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Szívesen, majd írd meg, hogy használt-e.
ápr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ilyenkor próbáld meg realizálni a dolgot, hogy mennyi lehetőség van erre, és hogy a tapasztalt tünetek mi mástól lehetnek még.

Én elég hipochonder vagyok, és mindig arra jutok, hogy valamilyen rákom van. Már megtanultam kezelni, hogyha mondjuk napok óta fáj a fejem, akkor ne az legyen a magyarázatom, hogy ez daganat, hanem mondjuk épp napok óta frontok vannak.:) Nem tudom, ez segít-e.

ápr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Langyos vízzel mosakodj azon a részen, mert a forró víz is okozhatja.
ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!