Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez a folyás ?

Normális ez a folyás ?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán szokott elofordulni hogy a bugyimon pl kremesebb folyas helyett inkább ilyen egybe álló gumis folyás van, mint a takony kb... nem nyúlós vagy akármi hanem gumis. De csak egy kis darab

ápr. 14. 00:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint nyúlós is de egybe van állva tényleg mint valami takony
ápr. 14. 00:22
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Nekem is ilyen, de majd megyek nőgyógyászhoz és okosabb leszek. Addig is tampont használok lakáson kívül, tudom, hogy egészségtelen, de nem tudok mindig fél óránként mosdóba menni.

Örülnék, ha fertőzés lenne, de “sajnos” nem büdös és nem is viszket semmi.

ápr. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ovuláció, teljesen normális. ha nincs szaga, nincs viszketés, olyan mint a tojásfehérje, akkor nagy valószínűséggel az. Menstruáció után kb 14. napon szokott előjönni, de van ovulációs kalkulátor is a neten. Amikor van ez a "tüneted" kiszámolod a kalkulátorral és ha azon a napon van, akkor biztosan az.
ápr. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3

2# vagyok, nekem az a baj, hogy ciklustól teljesen független.🥲

ápr. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
* helyesbítek, menstruáció első napjától számítva 14 nap.
ápr. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
#2 de miért nem betétet használsz folyásra? A tisztasági betétet pont erre találták ki (ez a kérdezőnek is szól), ha pedig olyan sok, még mindig használhatnál egészségügyi betétet is... Tampont csak vérzés esetén szabad!!
ápr. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!