Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezzel menjek orvoshoz?

Ezzel menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Lehet rossz a kategória, de itt tuti sokan látják.


2 éve szültem. 8hónap után allt be a mensim. Ekkor kezdtem el fogamzásgátlót szedni. Szóval kb 1.5éve szedem.


Eddig ahogy abbahagytam vasárnap, csütörtök délelött megjött. Az első 2 nap erős volt, aztán pecsételés a 3.napon és ennyi.


Most ez a levél alatt végog fájtak a melleim

Ugyan az az érzés, amit csak 2x éreztem, mikor terhes voltam a gyerekeimmel.

Szerda reggel jött meg a csütörtök délelött helyett. És azóta ömlik belőlem a vér. 5.nap reggel járok, ilyenkor már rég semmi sem szokott lenni, most meg a normál tampon kb 3 óra alatt megtelik.

Görcsölök folyamat, pedig sosem szoktam.


És ami a legjobban idegesít, hogy darabkás a vérzés. Alvadtvér darabok potyognak péntek du óta. Nem sok, de feltűnő. Borsószem nagyságúak.


Már a vetélés is megfordult a fejemben, de szedem a fogamzásgátlót, nem tudom terhes lehetettem e egyáltalán.


ápr. 14. 07:40
 1/7 anonim válasza:
70%
Szerintem teljesen normális. Vannak erősebb és gyengébb menstruációk is. Nem vagyunk robotok, hogy mindig egyforma legyen. Nekem szülés után 4 évvel is volt ilyen, hogy alig akart elállni és mennyiségre is 2x annyi volt, aztán a következő hónapban sokkal gyengébb volt.
ápr. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha sima ciklusom lenne, nem is aggódnék.

De mint írtam, fogamzásgátlót szedek. Itt ugye irányított vérzés van, nem menstruáció. Ez bizonytalanított el, hogy itt eddig (meg gyerek elött 9 évig) óramű pontos volt, kb ugyan olyan erősséggel, hosszal.

ápr. 14. 08:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan ilyen jellegű menstruációs problémánál ("mindig ilyen a vérzésem, de most amolyan") azt szoktam írni, amit az 1-es, de a körülmények miatt ezzel így én is elmennék jövő héten orvoshoz, vagy legalábbis telefonon beszélnék vele, hogy mi lehet ez.


Tuti nem maradt ki szem, nem volt hányás, hasmenés, egyéb gyógyszer, betegség? Egy terhességi tesztet egyébként csinálhatsz mindentől függetlenül, mert ha vetélés akkor is pozitív lesz még.

ápr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem volt kimaradt szem, hányás hasmenés sem. A teszt mondjuk eszembe sem jutott 🤦‍♀️

De bemegyek az ambulanciára ma, mert úgy görcsölök a nospa sem hat, és egyre jobban erősödik a vérzés. 2órat nem bírt ki most a normál tampon

ápr. 14. 09:48
 5/7 anonim ***** válasza:
:-( Voltál bent? Mi a helyzet?
ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

bementem az ambulanciára, konkrétan röhögve elhajtottak.

Hazamentem, 3óra múlva pedig mentőt hívott hozzám a férjem.

Olyan szinten véreztem, hogy az durva. Bevittek, 3 egység vért kaptam.

gyógyszer mellett terhes lettem, amit nem értek hogy, mert tényleg betartottam mindet. 10 hetes lehettem a doki szerint. Ismét érdekesség, hogy az előző mensim is ugyan úgy megjött, mint elötte.

Elvetéltem, holott azt sem tudtam, hogy terhes vagyok.

ápr. 16. 10:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom kérdező, a vetélést és a kálváriádat is, jobbulást! :(
ápr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!