Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mindennapos fehérfolyás...

A mindennapos fehérfolyás normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 18 éves lány vagyok ,7 éve menstruálok, kb 4 hónapja jön meg pontos napra a menstruációm. Kb 1 hete múlt el a menstruációm és pár napja volt egy barna folyásos napom, ezt nemtudom annak köszönhetem e, hogy az előző menstruációm kicsit “lazább” volt, nem volt annyira erős, ezàltal nemtudott távozni az összes vér (?). Viszont mindennap van fehérfolyásom, hol kevesebb hol több. Általában semmi szag nem “jár”hozzá viszont most picit bűzösebb és viszket is.. viszont a gyógyszertárban kaptam rá femidoc gélt, és ezzel sokkal jobb, nem viszket állandóan. Szerintetek forduljak nőgyógyászhoz vagy normális a mindennapos fehérfolyás?

Köszönöm szépen a válaszokat előre is.!


ápr. 14. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Alapvetően normális, de ha büdös és viszket, akkor a nőgyógyászt ajánlom.
ápr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Van jó videó a méhnyaknyákról. Nem szerencsés a normális hüvelyváladékot folyásnak nevezni. A videó megmutatja mi az, ami a normális, és a cikluson belül hogy változik.
ápr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36%
Canesten kup egeszen jo. 1 db.. de hasznal. A folyas normalis ha nincs szaga vagy szine. A barnas folyas az azert van mert volt valamennI ver bent ami kesobb tavozott ... Azert barna mert mar nem friss.
ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!