Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A jobb mellemben van egy kb...

A jobb mellemben van egy kb babszemnyi, nagyon érzékeny csomó?

Figyelt kérdés

Fél éve vettem észre először hogy érzékeny ott egy pontban. Van ott egy kb babszemnyi csomó, én úgy érzem sima a felülete, kissé mozgatható, de nagyon fájdalmas érintésre. Háziorvosnak mutattam még a legelején, aztmondta szinte biztos hogy hormonális, figyeljem. Tudom hogy már hamarabb kellett volna erőszakoskodnom hogy nézzük meg ne csak én figyelgessem, viszont mostmár zavar, mert mindig az jár a fejemben hogy tuti rossz indulatú, és majd aztmondják mentek volna hamarabb, így jártam. :( a kérdésem hogy a háziorvos rohadtul nem vesz komolyan, ha nőgyógyászhoz fordulnék, ő tud beutalót adni ultrahangra? Vagy magánba kell egyáltalán beutaló mell ultrahangra?

29 éves vagyok, amúgy semmi más panaszom soha nem volt, nincs behúzódás, vérzés stb, csak az hogy abban a pontban nagyon érzékeny, pici érintésre is. :(



ápr. 17. 17:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Menj akkor magánba!

Amúgy panasz esetén de, csinálnak mammográfiát.

Nem játék ez, fiataloknál sem, sőt. Menj utána!!

ápr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!