Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A jobb mellemben van egy kb...

A jobb mellemben van egy kb babszemnyi, nagyon érzékeny csomó?

Figyelt kérdés

Fél éve vettem észre először hogy érzékeny ott egy pontban. Van ott egy kb babszemnyi csomó, én úgy érzem sima a felülete, kissé mozgatható, de nagyon fájdalmas érintésre. Háziorvosnak mutattam még a legelején, aztmondta szinte biztos hogy hormonális, figyeljem. Tudom hogy már hamarabb kellett volna erőszakoskodnom hogy nézzük meg ne csak én figyelgessem, viszont mostmár zavar, mert mindig az jár a fejemben hogy tuti rossz indulatú, és majd aztmondják mentek volna hamarabb, így jártam. :( a kérdésem hogy a háziorvos rohadtul nem vesz komolyan, ha nőgyógyászhoz fordulnék, ő tud beutalót adni ultrahangra? Vagy magánba kell egyáltalán beutaló mell ultrahangra?

29 éves vagyok, amúgy semmi más panaszom soha nem volt, nincs behúzódás, vérzés stb, csak az hogy abban a pontban nagyon érzékeny, pici érintésre is. :(



ápr. 17. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Menj vele orvoshoz !
ápr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 es köszönöm. :) sokat segítettél
ápr. 17. 17:28
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

2

Mit lehet itt ezen kivul segiteni? Menj nogyogyaszhoz, igen, o fog elkuldeni ultrahangra. Meg amugy is o az elso pont ilyen problemanal, nem a haziorvos, foleg ha ilyen hasznalhatatlan, mint a tied.


Jobbulast!

ápr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
nem UH, mammográfia. Ha ott javasolják, akkor plusz UH.
ápr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Megmondta a haziorvos h nem csinalnak mammografiat mert fiatal vagyok...
ápr. 17. 17:44
 6/11 anonim ***** válasza:

4

Akkor plane. Latod kerdezo, a gyakori népe kevesbe van kepben mint a nogyogyasz.

Egyebkent en hasonlo gyanuval ultrahangra kerultem eloszor, de ez egy masik orszagban volt, nem tudom, itthon is igy van-e.

ápr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
En mar olyat is hallottam, hogy "fiatal maga meg" felkialtassal sehova nem akartak elkuldeni az illetot. De ragaszkodj hozza. Vagy ha mas nincs, akkor maganban.
ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
5, de csinálunk. És utána, ha kell, csak akkor UH.
ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8

Akkor én rossz helyen lakom🤔

Barátnőm 37, neki sem csináltak csak ultrahangot majd közölték hogy ciszta, fél év múlva kontroll. 2 hét múlva tudtam időpontot foglalni nőgyógyászhoz, remélem ő többet mond mint a háziorvis. Köszönöm a válaszokat.

ápr. 17. 17:51
 10/11 anonim ***** válasza:
magánba csináltasd meg SOS..Ne várj
ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!