Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » COVID/COVID oltás óta helyreál...

COVID/COVID oltás óta helyreállt a menstruációtok?

Figyelt kérdés
Ha nem állt helyre, mi a tüneted?

ápr. 18. 13:17
A kérdező szavazást indított:
A covid/COVID oltás nem okozott problémát a menstruacioban, rövidebb időre sem
A covid okozott problémát, az oltás nem. 1 éven belül állt helyre a probléma
A covid okozott problémát, az oltás nem, 1 éven túl állt helyre
A covid okozott problémát, az oltás nem, nem állt helyre azóta sem
A Pfizer/moderna okozott problémát, 1 éven belül állt helyre
A Pfizer/moderna okozott problémát, 1 éven túl állt helyre
A Pfizer/moderna okozott problémát, nem állt helyre azóta sem
Más oltás okozott problémát, helyreállt, 1 éven belül
Más oltás okozott problémát, helyreállt, 1 éven túl
Más oltás okozott problémát, azóta sem állt helyre
9 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Minel gyorsabban tájekoztasd a szerveket a panaszról, minden vegyszer kemiai holmi árt vannak hatásaik. A bajt nem az a klinika fogja megoldani aki okozza , életért sem a bérgyilkoshoz fordulsz.
ápr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak covidom volt, oltásom nincs. Annyira nem zavarta meg, hogy nőgyógyászati műtét közben kaptam el a dokiktól. A műtét a ciklusom közepén volt, rá 2 hétre napra pontosan megjött, attól függetlenül, hogy alig volt méhnyálkahártyám, mert teljes küret volt. Persze gyengébben, de a következő is normális időben jött, mintha mi sem történt volna.

Amúgy érdekes, mert most terhes vagyok és a korom miatt genetikai tanácsadásra kellett mennem. Az alapokon kívül csak azt kérdezték, kaptam-e covid elleni oltást, ha igen, milyet. Az nem jött szóba, hogy covidos voltam-e.

ápr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MDaniel98 ***** válasza:
100%
2# Ezt szerinti még mindig megkérdezik kórházban, függetlenül, hogy miért mentél oda, főleg ha valami hosszabb ottlét jöhet szóba. Tőlem is megkérdezték, pedig semmi köze nincs a panaszomnak bármilyen oltáshoz is.
ápr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3!Nem maradtam ott. Ez genetikai tanácsadás terhes nőknek. A korom miatt kellett mennem. Bizonyos kor fölött nő egyes genetikai betegségek valószínűsége. Épp ezért az anya(én) és az apa életkorát kérdezték, meg hogy a családban van-e ismert genetikai betegség. Ezen kívül csak a covid oltást. A válaszok alapján ajánlanak magzati szűrővizsgálatot. Kicsit fura, hogy a covid oltás megléte vagy nemléte ezt miért befolyásolja.

Mostanában szinte minden létező szakorvosnál megfordultam már és soha, sehol nem kérdezték.

#2

ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Érdekes. Tőlem is megkérdezték pedig egy rehabról van szó, ahova gyermekkorom miatt fennálló betegség miatt mentem. Nem értem, hogy miért érdekelheti őket.
ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5! Én elhiszem, hogy nálad megkérdeztek, de mondom, nálam sehol. Elég rendesen meglepődtem, hogy mégis mi köze van ehhez az oltásnak. A hab a tortán, hogy nekem volt egy genetikai vizsgálatom még a terhesség előttről (nem sokkal), ami azt nézi, nekem van-e genetikai betegségem vagy hordozó vagyok-e, az meg nem érdekelte őket! Laikusként azt gondolnám, ennek kicsit több köze lenne a magzatom genetikájához, mint az esetleges covid oltásomnak.

#4

ápr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!