Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hete voltam rákszűrésen...

2 hete voltam rákszűrésen nőgyógyásznál. Mikor lesz eredmény?

Figyelt kérdés

Azt mondták, hogy ha van valami baj akkor levélben értesítenek, ami nem történt meg. Egyszer volt egy nem fogadott hívásom rejtett számról, gondolom nem kórházból kerestek, de most aggódom picit.

Viszont arra lennék kíváncsi, hogy az eredményt feltöltik e az eeszt-be és ha igen akkor mikor várható?


ápr. 19. 01:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Feltõltik, kb 3 hét volt nekem.
ápr. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rendelőtől, kapacitástól is függ, 3 hetet szoktak mondani, max. 1 hónap, tapasztalataim alapján viszont 2-3 hét, EESZT-be feltöltik. És nekem idei történetem, utána nem sokkal levélben is értesítettek, hogy szükséges 3 hónap múlva újabb vizsgálat. Telefonálni akkor szoktak nálunk, ha mondjuk foglaltam időpontot, de a doki vmiért mégse lesz. (Budapest, állami rendelés)
ápr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyit tennék még hozzá, nem tudom, van-e olyan körülmény nálad, ami nagyobb aggodalomra adhat okot, így általánosságban mondanám, ha találnak is vmi eltérést, a paciensek elég nagy többségénél nem lesz belőle nagyobb baj, pl. rák.
ápr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!