Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ajánlanátok olyan vaskészítmén...

Ajánlanátok olyan vaskészítményt, ami tényleg hatasos és könnyen felszívódik?

Figyelt kérdés

Vérszegény vagyok, és alacsonyabb a vasam is a kelleténél, bár szedek Naturlandos vasat, így is alacs lett. Nem tudom, melyik lenne igazán hatásos.


Állandóan álmos és fàradékony vagyok, jó lenne ha végre javulna a helyzet.


Illetve az eredményeim alapjan nagyobbak a vörösvértesteim a kelleténél ami elvileg B12 és folsavhiányra is utal...


Még terhesvitamint is hajlandó lennék szedni, ha lenne eredménye! :(



ápr. 20. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Ha alacsony a vasad, akkor az orvos ír fel vaskeszitmenyt. A terhesvitamin konkrétan multivitamin, ergo szedhetsz éppen azt is, ha vitamint szeretnél
ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor elmegyek a háziorvosomhoz. Bár ahogy olvasom ott rontom el, hogy ehgyomorra kéne bevenni reggel... én próbáltam, de valahányszor éhgyomorra veszem be, mindegy milyen napszakban, hányingerem van tőle. :/ ha ettem előtte valamit, akkor ez nem jelentkezik.
ápr. 20. 15:56
 3/4 A kérdező kommentje:

Amúgy magán vervételen voltam, egy pár nap múlva szemelyes làtogatás nelkül kell írjon az endokrinológusom egy anamnézist hozzá, remélem kapok valami útmutatást.


Hülyén hangzik, de örülök, h nem pajzsmirigy vagy IR lett a vége a kivizsgálásaimnak.

ápr. 20. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem legjobb a természetes bevitel, élelmiszerekből.

[link]

ápr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!