Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véres vizelet reggelente?

Véres vizelet reggelente?

Figyelt kérdés
Már 2x-3x előfordult, hogy reggel elmentem wcre és mikor megtöröltem magam élénk piros véres volt a wc papir. Utána egésznap nyoma sincs a vérnek. A derekam fájdogál ilyen égő érzés van a jobb oldalamba de más panaszom nincs. Nem rég mult el a mensim bár igaz pont akkor voltam megfázva de nem hinném hogy az szórakozna a ciklusommal meg csak reggelente. Tavaly vesekövem is volt terhesen nem tudom most az állhat e a háttérbe. Volt valakinek hasonló panasza? Dokihoz mindenképp megyek de addig is jó lenne,, megnyugodni". Válaszokat előre is köszönöm! 27/N

ápr. 22. 18:11
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem felfáztál, nődoki ír fel rá port és elmúlik, nekem is volt ilyen, nyugiii
ápr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Csak az a furi hogy nem egymás utáni napokon volt ez a vérezgetés hanem egy két nap kihagyással.
ápr. 22. 18:34
 3/7 anonim válasza:
Arra már nem emlékszem nekem hogy volt, de ilyesmi véres vizelet volt,derekad is fájdogál, tuti felfázás, ezek legalábbis annak a jelei.Nem tudom mennyire normális h nem mindennap volt, az talán még jó is, mert azt jelenti h enyhe felfázásod lehet. Azért menj csak el dokihoz, felír rá valamit, de ne aggódj szerintem nincs bajod:)
ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm most megnyugodtam kicsit! :)
ápr. 22. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Vesehomok, vesekő ürülése okozhat ilyet.
ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Kinyalnálak
ápr. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os elég szánalmas vagy.
ápr. 23. 04:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!