Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baba törlőkendő intim területre?

Baba törlőkendő intim területre?

Figyelt kérdés
Beteg hozzátartozóm részére vettem több csomag Pampers (kéz-arc-test) törlőkendőt, nem kimondottan popsi törlő van ráírva. Sajnos elhunyt a hozzátartozóm.. Intim törlőnek, illetve nedves wc papírnak elhasználhatom e szerintetek?
ápr. 23. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Részvétem, szerintem intim helyre ne használd, inkább takarításhoz, portörléshez.
ápr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem.



Persze, miért ne? Én hordok ilyet amúgy is, megizzadok, megjön, elkentem a sminket, vagy ha valamit kézzel ennék napközben, jól jön.

ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet törölni vele, de a wc-be nem dobható be, csak a szemetesbe.
ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az együttérzést, és a válaszokat!
ápr. 23. 10:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne intimebb helyre használni?


Arra van, hogy ha valaki nem képes elmenni fürdeni vagy zuhanyozni pl egy mûtét után, akkor lehessen neki macskamosdást csinálni ezekkel.

ápr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nedves WC papírnak nem, mert ha bedobod a WC-ben eldugul.
ápr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
ápr. 23. 11:57
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem.

Nedves WC papírnak nyugodtan használd, csak a végén ne a WC-be dobd. Intimnek én csak úgy használnám, hogy kívülről törlöm, bentebb nem mennék, de mondjuk az én pH-m nagyon könnyen felborul. Viszont nyugodtan használd arc törlésre, hónalj törlésre, kéz törlésre. Úgyis jön most a nyár, néha jól fog esni leizzadás után egy picik megtörölközni napközben.

ápr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!