Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betét cserekor a régi betéttel...

Betét cserekor a régi betéttel törlitek le magatokról a vért odalent, vagy külön törlőkendővel?

Figyelt kérdés
Úgy értem a kérdést, hogy ha cserélek, akkor a régi betéttel is megtörölhetem-e magamat odalent (ha pl. nem teljesen véres, csak már sokáig volt rajtam), vagy ilyenkor külön wc-papír/nedves törlő kendőt kell használni?

2022. máj. 31. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen wc papírral, de legtöbbször nedves törlőkendővel. Egyszer próbáltam soha többet, rossz érzés volt
2022. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen új, eddig sohasem használt wc papírral törlöm meg magam. Nem tartom túl higiénikusnak, ha betéttel törölgetném magam.. de mindenki a saját kedve szerint csinálja a dolgokat :D
2022. máj. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehetőségem van rá (pl. ha otthon vagyok), akkor beallok a zuhanyzóba és megmosom magam alul, ha nincs, akkor nedves törlőkendővel, majd wc papírral
2022. máj. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a betet nem torlesre van
2022. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért törölgetném magam a véres betéttel?Nedves törlőkendővel szoktam vagy tusolok azonnal ha van rá lehetőségem.

Én el is hánynám magam ha a véres betéttel kéne magam törölgetni.

2022. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose jutott ilyen eszembe, hogy véres betéttel törölgessem magam. Őszintén szólva, ez hogy jött most?
2022. máj. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Már megint a betétes perverz.
2022. jún. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!