Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » L-thyroxin? Tényleg fogyni lehet?

L-thyroxin? Tényleg fogyni lehet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értelmes a fogalmazásod,de feltételezem, azt akarod kérdezi, hogy ha ezt használod, akkor fogysz-e.


Igen, le fogsz fogyni, de mivel ez hormonkészitmény, ezért utána komoly bajod lesz, és lehet, hogy soha többé nem fogják tudni rendbehozni, ugyanis a pajzsmirigy szabályzása nem egyszerü.

2010. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A fent említett l-thyroxin egy szintetikus hormon pajzsmirigy alúlmükődésre!Nem fogyasztószer!!

Mondjuk a kérdésed sem valami egyértelmű.

De ezzel ne akarj fogyni mert nem arra való.

2010. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha pajzsmirigy alul működésed van, és emiatt túlsúlyos vagy, akkor segíthet. Ha helyreállítja a hormonszinted, könnyebb lesz a fogyás is.


De mint már írták, ez nem fogyasztószer. Ha nincs hormonproblémád, akkor ne szedd.

2010. okt. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én ezt szedem kb.5 éve és igen keservesen tudok fogyni, akkor is ha szinten van a palyzsmirigyem. inkább a pajzsmirigy túlműködésnél lehet fogyni, de én 10 éve kínlódok vele nem éri meg kockáztatni!!!
2010. okt. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem ennyi válasz csak elég volt neki!ha nem magára vessen hogy nem hallgatott ránk!
2010. okt. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!